Cosy Suite With Private Access In London Putney

  • 60 μ²

Το Cosy Suite With Private Access In London Putney με 1 υπνοδωμάτιο είναι μια καλή επιλογή για τη διαμονή έως 3 ατόμων, καθώς βρίσκεται σε εκλεκτή τοποθεσία, μόνο 1 χλμ. από το Πάρκο Βασιλέως Γεωργίου. Παρέχεται Wi-Fi τόσο για επαγγελματικές δραστηριότητες, όσο και για διασκέδαση.

Αυτό το διαμέρισμα έχει θέα στον κήπο και διαθέτει χώρο καθιστικού και σαλόνι. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου. Το κατάλυμα παρέχει μπιντές, ξεχωριστή τουαλέτα και ντους για τη μεγαλύτερη άνεση σας.

Το Cosy Suite With Private Access In London Putney διαθέτει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα με ψυγείο, φούρνο και πλυντήριο πιάτων για την προετοιμασία γευμάτων.

Το διαμέρισμα 60 τ.μ. Απέχει σχεδόν 400 μέτρα από τον σταθμό του μετρό East Putney και περίπου 10 λεπτά με αυτοκίνητο από το Πάρκο Battersea. Το Φούλαμ Πάλας απέχει σχεδόν 2 χλμ. από το Cosy Suite With Private Access In London Putney. Ο σιδηροδρομικός σταθμός Marylebone βρίσκεται σε απόσταση 10 λεπτών οδικώς.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Cosy Suite With Private Access In London Putney
Large Putney Oasis 3-Bed With Garden & Parking
Τιμή μόνο για κινητά

Large Putney Oasis 3-Bed With Garden & Parking

9.1
Άριστο 91 σχόλια
861 μ από το κατάλυμα
USD 467 USD 420
ανά νύχτα
Hidden Putney-Studio Flat
Τιμή μόνο για κινητά

Hidden Putney-Studio Flat

6.7
Ευχάριστο 17 σχόλια
1 χλμ. από το κατάλυμα
USD 170 USD 153
ανά νύχτα
Hybrid Resi - London, Wandsworth Close To Clapham
Τιμή μόνο για κινητά

Hybrid Resi - London, Wandsworth Close To Clapham

6.8
Ευχάριστο 11 σχόλια
1.6 χλμ. από το κατάλυμα
USD 258 USD 232
ανά νύχτα

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Χώρος στάθμευσης

    Δραστηριότητες

    • Κανό
    • Ένα γήπεδο γκολφ
    • Ψάρεμα

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Γρήγορο check-in/ -out
    • Πλύσιμο ρούχων
    • Υπηρεσίες τουριστικού γραφείου
    • Υπηρεσία αγοράς τροφίμων

    Γεύματα

    • Δείπνο

    Στην κουζίνα

    • Βραστήρας
    • Στεγνωτήρα
    • Κουζινικά είδη

    Παροχές για παιδιά

    • Επιτραπέζια παιχνίδια

    Στα δωμάτια

    • Θέρμανση
    • Παράθυρα με ηχομόνωση
    • Καθιστικό
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
    • Τραπέζι φαγητού
    • Υπηρεσία σιδερώματος

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων
    • Δωρεάν προϊόντα περιποίησης

    Συσκευές

    • LCD TV

    Design

    • Δάπεδο με χαλί

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανιχνευτές καπνού
    • Πυροσβεστήρες
    • Κλειδί

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 16:00 έως 23:00
    Check-out: έως 10:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Ποια διάσημα αξιοθέατα βρίσκονται κοντά στο το Cosy Suite With Private Access In London Putney;
      Τα δημοφιλή αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Cosy Suite With Private Access In London Putney περιλαμβάνουν Μπάτερσι Παρκ, Ανάκτορα του Μπάκιγχαμ καθώς και Γουεστμίνστερ.
    • Στο το Cosy Suite With Private Access In London Putney προσφέρεται φαγητό;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Cosy Suite With Private Access In London Putney περιλαμβάνουν Zagarone και Beyzade Turkish Kitchen και απέχουν μόνο 13 λεπτά με τα πόδια.
    • Πόσα τετραγωνικά μέτρα έχει το Cosy Suite With Private Access In London Putney;
      Το Cosy Suite With Private Access In London Putney είναι 60 μ².
    • Διαμέρισμα προσφέρει ωραία θέα;
      Τα παράθυρα του διαμέρισμα βλέπουν στον κήπο.

    Τοποθεσία

    Map

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Cosy Suite With Private Access In London Putney

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο